Сайт по болтах і гайках колісних

Формат Галерея

Сайт bolty.in.ua

Спішу повідомити Вас, що нещодавно стартував дружній до “Joyofmachine”  сайт по болтах і гайках колісних – https//bolty.in.ua . Перейшовши за цим посиланням, можна вибрати потрібні болти чи гайки. Також на сайті є центрувальні кільця, шпильки колісні та різні аксесуари.

В розділі “Блог” буде викладатись корисна інформація, що стосується колісного кріплення автомобілів.

Для замовлення, вибираєте потрібні болти чи гайки, додаєте в корзину, потім ставите потрібну кількість і система підрахує загальну суму. Для оформлення замовлення потрібно ввести адресу доставки і надіслати. В разі, якщо буде щось не зрозуміло, телефонуйте і Вас з радістю проконсультують про кріплення дисків на ваш автомобіль.

Вайтволли або фліпера колісні

Формат Галерея

Моє знайомство з вайтволлами почалось, коли друг придбав Ваз 2101 та попросив знайти на неї фліпера. Власне так я відкрив для себе цей оригінальний стиль, що потихеньку починає повертатись на авто.

Колісний фліпер або вайтволл, від англ. White wall – біла чи кольорова гумова накладка на бокову поверхню гуми, товщиною близько 2-3 мм .  Вайтволл (фліпер) використовуються для прикраси автомобіля та захисту бокової частини гуми від пошкоджень.Читати повністю

Ремонт пластику для комбайну Джон Дір.

Формат Галерея

Одного зимового відбулась звичайна розмова по телефону, пролунало питання “пластик ремонтуєте” у відповідь, “звичайно так” . По телефону, важко зрозуміти з чим саме потрібно мати справу, але можливості побачити в живу не було (інша область). Різні випадки бували, але про цей ремонт варто розповісти. Отож вирішено ремонтувати.

ремонт пластику john deere

Читати повністю

VW Golf mk2 1.6TD… та бюджетний варіант Hella Red-Black.

Формат Галерея

Отже,сьогодні в нашому гаражі з’явиться ще один “бюджетний корч” – VW Golf mk2 (1,6td). Його головна особливість – невелика витрата палива(економічність) та дешеве обслуговування(такий собі “#ніщебродстайл”), що на даному етапі в Україні є,мабуть, найголовнішими критеріями для середніх верств населення.Беремо старі ліхтарі і обклеюємо кант скотчем.
Фольксваген, оптика hella bleckЧитати повністю

Як Вам таке Вольво (240)?

Формат Галерея

volvo_2_door_242

Повільний квадратний седан – такими були мої асоціації про Вольво 240 серії. Але після цього автомобіля все змінилось. Це просто надзвичайне авто – дводверний седан, що вже рідкість, двигун 2,8 (рядний, шестицилінровий), 24 шлапаковий. Отож йдемо далі…Читати повністю